Dinkal Sigorta

Sağlık

En Önemli Güvenceniz

Sağlık

En Önemli Güvenceniz

Bu sigortanın amacı, gelecekte karşılaşabileceğiniz sağlık sorunları dolayısı ile bütçenizi zorlayan doktor muayene ücretlerinden, tahlil, röntgen v.b. gibi incelemelerin ödemelerine kadar gerekebilecek her türlü ödemelerin mali yıkımlara dönüşmesini önlemektir.

Sağlık Sigortası kapsamına alındığınız andan itibaren herhangi bir hastalık veya kaza halinde ortaya çıkabilecek bütün sağlık harcamaları sağlık sigortanız tarafından karşılanır.

Dilediğiniz sağlık kuruluşunda ayakta veya yatarak yapacağınız bütün tedavi harcamalarınız, poliçe şartlarınız dahilinde karşılanır.

Sağlık Sigortalıları Özel Ayrıcalıkları

Sağlık Sigortalıları, kullandıkları Telemed 24 kartları ile 7 gün 24 saat Türkiye geneline yayılmış 900'ü aşkın anlaşmalı kurumda para ödemeden hizmet alma rahatlığını yaşarlar. Sigortalılarımız, Acil Tıbbi Danışma Hattını arayarak, görevli hekimlerden her türlü acil durumda tıbbi danışmanlık hizmeti de dahil olmak üzere, kesintisiz destek alabilirler... Sigortalılarımız rahatsızlanmadan önce de kendilerini güvende hissederler. Çünkü “koruyucu aşıları” öder.

Doğumu bizim poliçemiz kapsamında gerçekleşen bebekler, doğuştan gelen rahatsızlıkları ile poliçe kapsamına alınır ve poliçeleri devam ettiği sürece bu ayrıcalıktan yararlanır. Yenileme Garantisi, Sağlık Sigortalıları'nın sahip olabilecekleri ve kendilerini ömür boyu Sigorta güvencesi kapsamında hissedebilecekleri bir ayrıcalıktır. Öyle ki, bu kapsamdaki Sağlık Sigortalıları'nın doğuştan gelebilecek rahatsızlıkları bile teminat altındadır.

Genel olarak özel sağlık sigortalarında, küçük müdahale kapsamında değerlendirilen giderler, yatarak tedavi kapsamında limitsiz değerlendirilir.

Sağlık Sigortalıları'na, yaygın bir “Anlaşmalı Hekim Sistemi” hizmeti sunulmaktadır. Telemed24 Anlaşmalı Hekim Muayenehane Listesinde yer alan 255 hekimden hizmet alınması durumunda, ayakta tedavi alınan planlarda geçerli olmak üzere, doktor muayenesinde %20 sigortalı katılım payı da karşılanmaktadır. Sağlık Sigortalıları, deprem gibi büyük bir risk karşısında bile, belirlenmiş şartlarla teminat altındadır.

Araba

Konut

İş Yeri

Sağlık

Mühendislik

Havacılık

Seyahat

DASK

Sorumluluk

Emeklilik

Nakliyat ve Tekne

Diğer

Bize Ulaşın

> Bize Sorun

0 212 393 0 111

> Whatsapp

> Sigortaküpü.com