Dinkal Sigorta

Poliçe Yönetimi

Poliçe ve Teminat Güvenceniz

Poliçe Yönetimi

Poliçe ve Teminat Güvenceniz

Mevcut poliçe ve teminat yapınızın incelenerek, olabilecek eksik ve/veya fazla teminatların belirlenmesi size büyük avantajlar kazandıracaktır.

Eksiksiz düzenlendiği varsayılan bir poliçenin bir çok boşluğu barındırması olasıdır. Sektördeki onlarca sigorta şirketi ve yüzlerce ürün arasında seçmiş olduğunuz poliçelerin incelenmesi, poliçelerinizin, yatırımlarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak teminat yapılarına bağlı olarak yapılıp yapılmadığı, ancak deneyimli sigorta uzmanları tarafından detaylıca analiz edilerek ortaya çıkar.

Dinkal Sigorta, sigorta sektöründeki tüm gelişmeleri, günü gününe takip ederek; gerekli tüm değişikliklerin yapılarak mevcut poliçelerin güncelleştirilmesini, şirketiniz içinde olabilecek değişimlerin poliçeye yansıtılmasını, sigorta şirketleri ile ilgili gelişmelerin takip edilmesini ve tarafsız bir şekilde şirketinize bilgi verilmesini sağlar.

Siz kendi uzmanlık alanınızda yeni projeler üretirken, Dinkal Sigorta mevcut yatırım ve risklerinizin operasyon yükünü alacaktır.

Bize Ulaşın

> Bize Sorun

0 212 393 0 111

> Whatsapp

> Sigortaküpü.com